Inschr. Nr Naam Woonplaats Land G Onderdeel Categorie
Jeugdloop 1.000 m
Jongens
A123
Kay Loontjens
Sint-Oedenrode
Ned
M
1.000 m
Jongens t/m 11 jaar
Meisjes
A30
Juul van der Wielen   Sint-Oedenrode Ned V 1.000 m Meisjes t/m 11 jaar
A31 Lot van der Wielen Sint-Oedenrode Ned V 1.000 m Meisjes t/m 11 jaar
A80 Luciana Ramautarsing Eindhoven Ned   V  1.000 m Meisjes t/m 11 jaar
A90 Lieke van de Sande S.V. Fortuna '67
Ned V 1.000 m Meisjes t/m 11 jaar
A171 Floor Rongen Schijndel Ned V 1.000 m Meisjes t/m 11 jaar
 A181 Joni Langenhuijzen Sint-Oedenrode Ned V  1.000 m Meisjes t/m 11 jaar
Jeugdloop 2.500 m
Jongens
 A79 Nahuel Ramautarsing Eindhoven  Ned  2.500 m Jongens t/m 15 jaar 
Meisjes
Recreanten 5.000 m
Mannen
 A5 Koen Evers Eindhoven  Ned   M  5 km  Mannen recreanten 
A15
Bas Loontjens  Sint-Oedenrode Ned   M  5 km Mannen recreanten 
A16 Ton Loontjens  Sint-Oedenrode Ned M 5 km Mannen recreanten 
A55  Johan van Elten Uden Ned  M 5 km Mannen recreanten 
A58 Niels Linders Uden Ned M 5 km Mannen recreanten
A98  Arjan Borsjé  Volkel  Ned  M 5 km Mannen recreanten
A110 Tom van der Velden Heeswijk-Dinther Ned M 5 km Mannen recreanten
A111 Sjef Kanters Veghel Ned M 5 km Mannen recreanten
A121 Angelo Mortelli Helmond Ned M 5 km Mannen recreanten
 A125 Ivar van der Sanden A.V. Prins Hendrik Ned  M 5 km Mannen recreanten
A131 Guus van Kessel S.V. Fortuna '67 Ned M 5 km Mannen recreanten
A133 Levi Scheutjens S.V. Fortuna '67 Ned M 5 km Mannen recreanten
A134 Allard van der Meer A.V. Eindhoven Atletiek Ned M 5 km Mannen recreanten
A148 William webster G.V.A.C. Ned M 5 km Mannen recreanten
A166 Jaap van Kessel Schijndel Ned M 5 km Mannen recreanten
A169 Tijn van Grunsven A.V. Gen. Michaelis Ned M 5 km Mannen recreanten
A170 Mike van Grunsven Best Ned M 5 km Mannen recreanten
A177 Matthijs van den Broek A.V. Gen. Michaelis Ned M 5 km Mannen recreanten
Vrouwen
A39 Monique van Kessel Uden  Ned  V  5 km Vrouwen recreanten
A40  Helma de Bruin Uden  Ned  V  5 km Vrouwen recreanten
A41  Mieke de Vos S.V. Fortuna '67
Ned  V  5 km Vrouwen recreanten
A59 Krista van Bussel Uden Ned V 5 km Vrouwen recreanten
A61 Jenny Timmers Sint-Oedernrode Ned V 5 km Vrouwen recreanten
A93 Jolijn van den Berg  Erp  Ned   V  5 km Vrouwen recreanten 
A96  Ineke van Schie  Veghel  Ned  5 km  Vrouwen recreanten 
A26 Anja van den Brink Nieuwkuijk  Ned V 5 km Vrouwen recreanten
A127 Kim Janssen A.V. L.G.D. Ned V 5 km Vrouwen recreanten
A137 Saskia Boonstoppel S.V. Fortuna '67 Ned V 5 km Vrouwen recreanten
A143 Susan Hendrikx Veghel Ned V 5 km Vrouwen recreanten
A153 Rianne Nijssen Meerkant Ned V 5 km Vrouwen recreanten
A172 Sanne Rongen Schijndel Ned V 5 km Vrouwen recreanten
A178 Marielle van Mourik A.V. Prins Hendrik Ned V 5 km Vrouwen recreanten
Wedstrijd 10.000 m
Mannen senioren
A10
Esger Koopman Eindhoven  Ned   M  10 km  Mannen senioren
A21
Willem Nuijten  Eindhoven  Ned   M  10 km  Mannen senioren 
A22
Bram Mutsaarts S.V. Fortuna '67 Ned M 10 km Mannen senioren
A60  Bram van Tol S.V. Fortuna '67
Ned   M  10 km Mannen senioren
A67  Jorrit van Iersel  Sint-Oedenrode  Ned  M  10 km Mannen senioren
A86 Tiemo van Dinther  Sint-oedenrode  Ned M 10 km Mannen senioren 
A87 Tim Wilschut Eindhoven  Ned  M  10 km Mannen senioren
 A99 Michael Beuwer Eindhoven Ned  10 km  Mannen senioren 
A119 Patrick Sanders S.V. Fortuna '67 Ned M 10 km Mannen senioren
Mannen35
A2
Bart van de Sande S.V. Fortuna '67  Ned  10 km  Mannen 35 
A11
Davy Aalbers  Schijndel  Ned  10 km  Mannen 35 
A13 Ruud van den Ekart Schijndel Ned M 10 km Mannen 35
A38  Eric den Hartog Waaleijk Ned M 10 km Mannen 35
A73  Ricardo Damen  Luyksgestel Ned  M 10 km Mannen 35
A75 Tony Jacobs Eindhoven Ned M 10 km Mannen 35
A94 Maarten de Laat  Drunen Ned  10 km Mannen 35 
A95 Gijs Wasser  Beek en Donk Ned  10 km  Mannen 35 
A107  Jorrit Nederveen Boekel  Ned  10 km  Mannen 35 
A147 Joost Linschooten Sint-Oedenrode Ned M 10 km Mannen 35
 A149 Oscar Mulder
A.V. Eindhoven Atletiek
Ned
M
10 km
Mannen 35
A150 Eric Crombaghs A.V. Eindhoven Atletiek Ned M 10 km Mannen 35
A157 Leon van de Rijt Den Bosch Ned M 10 km Mannen 35
A179 Rudo van den Brink A.V. O,S.S. Volo Ned M 10 km Mannen 35
A182 Koen Langenhuijzen Sint-Oedenrode Ned M 10 km Mannen 35
Mannen45
A56  Antonio de Franca Uden Ned  M 10 km  Mannen 45 
A72  Ruud Langstraat Schijndel  Ned  M 10 km  Mannen 45
A78  Ujendre Ramautarsing  Eindhoven  Ned  10 km  Mannen 45 
A82  Ton Schoo  Sint-Oedenrode  Ned  10 km Mannen 45
A106  Art Vissers S.V. Fortuna '67
Ned 10 km Mannen 45 
A108
Bert Zwart
A.V. Eindhoven Atletiek
Ned
M
10 km
Mannen 45
A126 Johan de Koning S.V. Fortuna '67 Ned M 10 km Mannen 45
A129 Jeroen Rijkers S.V. Fortuna '67 Ned M 10 km Mannen 45
A136 Stefan Adriaansen Loopgroep PK Ned M 10 km Mannen 45
A146 Peter Mijsberg A.V. De Keien Ned M 10 km Mannen 45
Mannen55
A33 Roel Beckers A.V. Eindhoven Atletiek Ned M 10 km Mannen 55
A34
Paul Peeters
A.V. Vet. Nederland
Ned
M
10 km
Mannen 55
A44  Rik Vanlaer Duizel  Ned  M 10 km Mannen 55
A47 Jim Dieterman Veldhoven Ned M 10 km Mannen 55
A53 Geert Alofs  Liempde Ned M 10 km Mannen 55
A66 Gieljan van Iersel Sint-Oedenrode Ned M 10 km Mannen 55
A76 Arie Verhoeven Goirle Ned M 10 km Mannen 55
A83 Mario van Erp S.V. Fortuna '67
Ned M 10 km Mannen 55
 A85  Hein van den Oetelaar  Vught  Ned  M 10 km  Mannen 55 
A92 Alfred Beuwer Eindhoven  Ned  10 km Mannen 55
A132 Jan Kusters S.V. Fortuna '67 Ned M 10 km Mannen 55
A140 Rudolf Buur Veldhoven Ned M 10 km Mannen 55
A163 Fred Heesterbeek Eindhoven Ned M 10 km Mannen 55
A174 Henry Wijffelaars S.V. Fortuna '67 Ned M 10 km Mannen 55
A176 Rob Streeder Lieshout Ned M 10 km Mannen 55
A183 René v d Weijenberg A.V. Eindhoven Atletiek Ned M 10 km Mannen 55
Mannen65
A77 Giel Mutsaarts S.V. Fortuna '67
Ned 10 km Mannen 65
A97  Rinus van Dijck  Eindhoven  Ned  10 km Mannen 65 
A109
Ad van der Heijden
Sint-Oedenrode
Ned
M
10 km
Mannen 65
A113 Martien van den Broek Boekel Ned M 10 km Mannen 65
             
Vrouwen senioren
A4
Ellen Evers Eindhoven  Ned  10 km  Vrouwen senioren 
 A68  Michelle van Iersel Sint-Oedenrode  Ned  10 km  Vrouwen senioren 
 A88  Vera H.E. van Bakel  Eindhoven  Ned  10 km  Vrouwen senioren 
A91 Daisy Beuwer Veldhoven Ned V 10 km Vrouwen senioren
A154 Susan Witlox Sint-Oedenrode Ned V 10 km Vrouwen senioren
A173 Sanne van Lieshout S.V. Fortuna '67 Ned V 10 km Vrouwen senioren
             
Vrouwen35
A29
Babet Frissen Sint-Oedenrode Ned V 10 km Vrouwen 35
A74 Natasja  Hassankhan Sint-Oedenrode Ned  10 km  Vrouwen 35 
A117
Karin Zeegers
Rosmalen
Ned
V
10 km
Vrouwen 35
A128 Anne Derks van de Ven S.V. Fortuna '67 Ned V 10 km Vrouwen 35
A152 Ilse van Heeswijk S.V. Fortuna '67 Ned V 10 km Vrouwen 35
A156 Kim le Brasse Eindhoven Ned V 10 km Vrouwen 35
Vrouwen45
A14 Lisette van der Kallen S.V. Fortuna '67  Ned   V  10 km  Vrouwen 45 
A19  Petra Nijmans A.V. Eindhoven Atletiek  Ned V 10 km Vrouwen 45
A65 Imre van der Linden S.V. Fortuna '67
Ned V 10 km Vrouwen 45
A81 Harriet van den Bergh Schijndel Ned V 10 km Vrouwen 45
A116 Truus Zeegers Rosmalen Ned V 10 km Vrouwen 45
A118 Evonne van der Pol S.V. Fortuna '67 Ned V 10 km Vrouwen 45
A135 Esther Schobbe Loopgroep PK Ned V 10 km Vrouwen 45
A142 Linda de Wilt Veghel Ned V 10 km Vrouwen 45
Vrouwen55
A71 Francis Mutsaarts  Sint-Oedenrode   Ned V 10 km  Vrouwen 55 
A115
Maria Dooyenburg
A.V. Prins Hendrik
Ned
V
10 km
Vrouwen 55
A141 Mirjam Buur Veldhoven Ned V 10 km Vrouwen 55
A165 Heather MacDuff A.V. Eindhoven Atletiek Ned V 10 km Vrouwen 55
A175 Karin Streeder Lieshout Ned V 10 km Vrouwen 55
A180 Ingrid Jansen S.V. Fortuna '67 Ned V 10 km Vrouwen 55
Vrouwen65
A69  Ria Korthuis Helmond Ned  10 km  Vrouwen 65 
Wedstrijd halve marathon
Mannen senioren 
A9
Pim van Grinsven S.V. Fortuna '67   Ned  M  Halve marathon  Mannen senioren 
A27
Stephan van den Brink Nieuwkuijk Ned M Halve marathon Mannen senioren
A25
Thomas van den Brink Vlijmen Ned M Halve marathon Mannen senioren
A35 Martijn Martens S.V. Fortuna '67
Ned M Halve marathon Mannen senioren
A70 Ruud van Pinxten Sint-Michielsgestel Ned M Halve marathon Mannen senioren
A104  Laurens Vervoort Geldrop  Ned   M  Halve marathon  Mannen senioren 
A105 Daan Cox Geldrop Ned M Halve marathon Mannen senioren
A160 Remi Mulder Son en Breugel Ned M Halve marathon Mannen senioren
Mannen35
A6
Rizvi Rahman Eindhoven  Ned   M  Halve marathon  Mannen 35 
A12 Christian Tiemann A.V. Eindhoven Atletiek Ned M Halve marathon Mannen 35
A24 Rien Kerdel Den Bosch Ned M Halve marathon Mannen 35
A32
Bart Kremers  Den Bosch  Ned  M  Halve marathon Mannen 35
A51 Jeroen Zomers Schijndel Ned  M Halve marathon Mannen 35
A54  Ruben Keulers Tilburg Ned  M  Halve marathon Mannen 35
A63 Dimitri Laureys Wilrijk Ned M Halve marathon Mannen 35
A64 Jan van den Broek Boekel Ned M Halve marathon Mannen 35
A84 Thijs Thielemans S.V. Fortuna '67
Ned Halve marathon  Mannen 35 
A122
Garnt Swinkels
Swinkels
Ned
M
Halve marathon
Mannen 35
A158 Eric Aarts A.V. Eindhoven Atletiek Ned M Halve marathon Mannen 35
A164 Mark Leenders Veghel Ned M Halve marathon Mannen 35
Mannen45
A18
Mart-Jan Verweij Nuenen  Ned   M  Halve marathon  Mannen 45 
A37  Frank Bongers Budel Ned  M Halve marathon Mannen 45
A46 John Welvaarts S.V. Fortuna '67
Ned  M  Halve marathon  Mannen 45
A48  Jos Lensen Eindhoven Ned   M  Halve marathon  Mannen 45
A49  Willie van den Bergh Schijndel Ned  M  Halve marathon Mannen 45
A89  Harold Donkers  Eindhoven  Ned   M  Halve marathon  Mannen 45 
A100 Nico van Dijck Geldrop Ned M Halve marathon Mannen 45
A101 Reneé van den Heuvel Geldrop Ned M Halve marathon Mannen 45
A102 Edward van Acht S.V. Fortuna '67
Ned M Halve marathon Mannen 45
 A103  Erik Verbruggen  Zeeland  Ned   M  Halve marathon Mannen 45
 A112 Peter Verdonk A.V. Eindhoven Atletiek Ned M Halve marathon Mannen 45
A114 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Ned M Halve marathon Mannen 45
A124 Richard van der Sanden Sint-Oedenrode Ned M Halve marathon Mannen 45
A139
Wilbert Timmermans
A.V. Marvel
Ned
M
Halve marathon
Mannen 45
A144 Marco van de Linden Loopgroep Wijbosch Ned M Halve marathon Mannen 45
A151 Arnold Janssen A.V. Eindhoven Atletiek Ned M Halve marathon Mannen 45
A155 Ben Goofers A.V. De Springbokken Ned M Halve marathon Mannen 45
A162 Peter Verbruggen G.A.C. Ned M Halve marathon Mannen 45
A168 Erik Berkelmans S.V. Fortuna '67 Ned M Halve marathon Mannen 45
Mannen55
A20
Ronald Kenninck Vught  Ned   M  Halve marathon  Mannen 55 
A23
Peter Hooijen  Loopgroep Aart Stigter  Ned   M  Halve marathon  Mannen 55 
A36  Andy Verhoeven Son en Breughel Ned  M Halve marathon Mannen 55
A45 Jan Oosterkamp Biddinghuizen Ned M Halve marathon Mannen 55
 A57 Thijs van Kempen  Westerbeek  Ned M Halve marathon Mannen 55 
A130 Rob van de Wijst A.V. Eindhoven Atletiek Ned M Halve marathon Mannen 55
A138 Albert Warnders A.V. LOGO Ned M Halve marathon Mannen 55
A145 Bert Koopmans Nuenen Ned M Halve marathon Mannen 55
Mannen65
A52  Sjaak van den Oever Westerbeek Ned  M Halve marathon  Mannen 65
A159 Piet van der Nat G.V.A.C. Ned M Halve marathon Mannen 65
Vrouwen senioren
A1 Maartje Kersten Eindhoven  Ned   V  Halve marathon  Vrouwen senioren 
A17
Maaike vd Langenberg  Sint-Oedenrode  Ned   V  Halve marathon  Vrouwen senioren 
A43 Wendy Verschuren S.V. Fortuna '67
Ned  V  Halve marathon Vrouwen senioren
A62 Hanne van Balen Wilrijk Ned V Halve marathon Vrouwen senioren
A120 Evelien Lauwers A.V.R. '69 Ned V Halve marathon Vrouwen senioren
             
Vrouwen35
 A50 Marjon Gevers Uden  Ned  V  Halve marathon Vrouwen 35
             
Vrouwen45
 A42 Loes van Wershoven S.V. Fortuna '67
Ned   V  Halve marathon Vrouwen 45
A161
Anita Monen
G.V.A.C.
Ned
V
Halve marathon
Vrouwen 45
A167 Gaby Verberne G.V.A.C. Ned V Halve marathon Vrouwen 45
Vrouwen55
A3 Rikie Huyberts S.V. Fortuna '67  Ned   V  Halve marathon  Vrouwen 55 
         
             
Vrouwen65
             
Deelnemers (bijgewerkt t/m 14 juni 2019): 180