Overzicht Rooise Crosslopen 2016 - 2017

 

 

Crosslopen 2013

ORGANISATIE 

 

REGLEMENT
EN INFORMATIE

INSCHRIJVEN

DEELNEMERSLIJST

UITSLAGEN:
17 september
15 oktober
19 november
21 januari
18 februari

EINDSTANDEN 2016/17
 900 m
1.800 m
4.812 m
8.020 m

De Tonny van Erp wisselbokaal

 

Plaats startnr Naam Geboorte Jaar Vereniging/ Woonplaats September Oktober November Januari Februari Beste 3 Tijden (omdat 2 slechtste van cyclus vervallen)
JPC   900 meter
1 359 Merijn Schoondermark 2008 Fortuna'67 04:05 04:05 04:20 04:28 04:06 12:16
2 321 Rob vd Wiel 2008 GM 04:43 04:42 04:42 14:07
3 327 Wes van Thiel 2008 Ravenstijn 03:45 nvt
4 352 Ole Schellekens 2008 Sint-Oedenrode 04:41 nvt
JPB   900 meter
1 492 Marco van Gelder 2007 Prins Hendrik 03:42 03:39 03:42 11:03
2 365 Splinter ikkink 2007 Geldrop 03:47 03:59 03:55 03:49 11:31
3 360 Noud Bollen 2007 Sint-Oedenrode 03:55 04:01 04:09 12:05
4 361 Willem Engel 2007 Sint-Oedenrode 03:56 nvt
5 363 Joris vd Wouw 2007 Fortuna'67 05:35 nvt
JPA   900 meter
1 382 Orlando Louwers 2006 Best 03:47 03:36 04:16 03:42 03:40 10:58
2 381 Job Rijkers 2006 Sint-Oedenrode 03:55 03:44 04:07 04:01 11:40
3 380 Wouter van Dortmont 2006 Best 04:22 04:13 04:18 12:53
4 386 Samuel Geboers 2006 Geldrop 04:11 04:38 04:17 13:06
5 383 Max Kees 2005 GM 03:15 nvt
6 384 Tim Kees 2005 GM 03:21 nvt
JMINI 900 meter 
1 326 Tim Michiels 2009 Helmond 04:17 04:12 04:29 04:14 12:43
2 322 Harm vd Wouw 2009 Fortuna'67 04:37 04:54 04:24 13:55
3 320 Stan Rijkers 2009 Sint-Oedenrode 04:48 04:40 04:43 14:11
4 323 Rick Olislagers 2011 Sint-Oedenrode 04:58 05:08 05:03 05:01 15:02
5 325 Quinten Dekkers 2011 Sint-Oedenrode 05:47 05:54 nvt
6 350 Guus vd Wouw 2009 Fortuna'67 04:33 04:35 nvt
7 324 Robin Vissers 2009 04:46 nvt
8 353 Julian Pijnappels 2010 Sint-oedenrode 04:52 nvt
9 354 Raf Ikkink 2010 Geldrop 05:16 nvt
10 351 Sebas de Bruin 2012 Sint-Oedenrode 06:25 nvt
MPC   900 meter
1 285 Sanne Olislagers 2008 Fortuna'67 04:09 04:19 04:11 04:18 12:38
2 284 Lisa vd Wiel 2008 GM 04:18 04:14 04:14 12:46
3 287 Linde Bollen 2008 Sint-Oedenrode 04:16 04:17 04:46 13:19
4 290 Anouk Langstraat 2008 ATH 03:40 nvt
5 291 Sofie v Wouwe 2008 ATH 03:50 nvt
6 294 Eef Gijsberts 2008 Geldrop 04:41 nvt
MPA 900 meter 
1 113 Sannde vd Wiel 2006 GM 03:37 03:39 03:37 10:53
2 114 Sanne Michiels 2006 Helmond 04:12 04:23 04:17 04:12 12:41
3 112 Renske van de Sande 2006 Fortuna'67 04:21 04:22 04:23 04:26 13:06
4 115 Anika Thedinga 2006 Geldrop 04:42 04:46 nvt
MMINI 900 meter 
1 283 Lieke van de Sande 2009 Sint-Oedenrode 05:26 05:33 05:35 05:28 16:27
2 292 Laura Geboers 2010 Geldrop 05:05 05:49 05:38 16:32
3 289 Sanne Heijmans 2012 Sint-Oedenrode 05:47 06:12 06:03 05:53 17:43
4 288 Minke Engel 2009 Sint-Oedenrode 05:11 nvt
5 286 Merel Vissers 2012 Sint-Oedenrode 07:05 nvt