Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Deelnemerslijst

Nog zo'n 5 dagen te gaan tot 5 november en de inschrijvingen blijven binnenstromen.
Ook het aantal teams neemt toe. Wat is het mooi om te zien dat er verschillende teams zijn met (bijna) allemaal dezelfde achternaam. Ouders en kinderen, broers en zussen, echtparen, vrienden en collega's die samen lopen en misschien ook samen getraind hebben.
Veel teamleden zullen met hun/haar loper/loopster meefietsen en dan de laatste meters samen lopen om gezamenlijk over de finish te gaan.
Laat wel duidelijk het estafettelint zien zodat de jury de juiste persoon kan klokken.
We maken er een gezellige dag van met na afloop heerlijk nakletsen in de kantine.
En dan de prijsuitreiking. We hebben prijzen voor alle 1e, 2e en 3e plaatsen van de teams.
We hebben prijzen voor de verschillende categorieën solo-lopers.
Bovendien hebben we een speciale prijs, een totaal verzorgd 4-gangen diner voor twee personen, aangeboden door een van onze sponsoren, voor de beste Rooise of Fortuna '67 solo- loper/loopster.
Deze zal tussen hen beiden verloot worden.
Dus kom op dames en heren uit Rooi, Je kunt je nog inschrijven.

Mannen t/m 39
1 Vervoort Luke Loopgroep Wijbosch  Eindhoven 29-nov-93
2 Roosmalen van Joost Sint-Oedenrode 8-feb-93
3 Dinteren van Twan Eindhoven 29-jun-91
4 Vleuten van der Addie A.V. Gen. Michaelis Best 4-okt-90
5 Elzen van den Rob Erp 11-nov-89
6 Welle van der Gijs Rotterdam 21-apr-89
7 Gevers Angelo   Schijndel 27-feb-88      
8 Molenaar Bram Uden 11-jun-84
9 Rijt van de Leon Den Bosch 18-nov-81
10 Brink van den Rudo A.V. OSS-Volo Den Bosch 21-dec-80      
11 Wuyts Steven Gierle (B) 21-okt-80
12 Naessens Steven Westvleteren (B) 17-mrt-80
13 Hageman Karel A.V. Eindhoven Atletiek Son en Breugel 10-sep-79
14 Hout van Jeffrey S.V. Fortuna '67  Sint-Oedenrode 19-okt-78
15 Broek van den Jeroen Loopgroep Wijbosch Schijndel 19 jul 78
16 Hurk van den Koen Sint-Oedenrode 15-apr-78
Mannen 40
1 Gelderen van Martin Sint-Oedenrode 10-aug-76
2 Delissen Erwin Sint-Oedenrode 20-jul-76
3 Dekkers Thijs  S.V. Fortuna '67 Sint-Oedenrode 2-apr-76
4 Trommar Merijn A.V. Eindhoven Atletiek Eindhoven 15-okt-75
5 Tap Guido Etten-Leur 24-aug-74
6 Zwieten van Jeroen Loopgroep Wijbosch Veghel 7-mrt-74
7 Louwers Jean-Pierre A.V. Prins Hendrik Sint-Michielsgestel 14-dec-73
8 Leeuwen van Jeroen  Tilburg 9-feb-73
9 Dekkers Jorrit S.V. Fortuna '67  Sint-Oedenrode 7-feb-73
10 Huismans Mark Loopgroep Wijbosch Schijndel 24-11-72
11 Korsmit Norberth Sint-Oedenrode 14-sep-72
12 Muthert Arjan Woerden 7 mei 72
13 Weyers Wilfred Den Bosch 29-feb-72
14 Heijden van der Peter Liempde 11-okt-71
15 Janssen Rob A.V. Eindhoven Atletiek Eindhoven 13-jul-71
16 Meulengraaf van de Dennis Mariahout 24-jun-71
17 Linsen Martijn Veghel 20-aug-70
18 Theunissen Erik Ravenstein 16-mei-70
19 Aarle van Pieter Sint-Michielsgestel 2-mei-70
20 Kasanardjo Endy  Loopgroep Aart Stigter Eindhoven 20-jun-69
21 Gelinck Edwin A.V. Marvel Boxtel 10-jun-69
22 Heyden van der Rudy  A.V. Olymp. Land v. Cuijk  Grave 17-mei-69
23 Tramontina Marco Eindhoven 17-jun-68
24 Ochten van Frank A.V. Oss '78 Oss 27-mrt-68
25 Veldt van der Tom Haarlem 29 jan 68
Mannen 50
1 Dinther van Marcel  Loopgroep Wijbosch Schijndel 5-jan-67
2 Jaspers Dorus G.A.C. Gemert 18-nov-66
3 Iersel van Martijn S.V. Fortuna '67 Sint-Oedenrode 20-okt-66
4 Haneveld Henk Zutphen 17-jul-66
5 Duinkerken Mark Berkel en Rodenrijs 11-jul-66
6 Romme Rinie A.V. Marvel Boxtel 15-apr-66
7 Mijsberg Peter A.V. Eindhoven Atletiek Eerde 18-aug-65
8 Vissers Art S.V. Fortuna '67 Sint-Oedenrode 29-jun-65
9 Leenders Hans Lieshout 3-mrt-65
10 Berg van de Fred Loopgroep Rosmalen Berlicum 14-jan-65
11 Spitael Jan Gijzegem (B) 27-sep-64
12 Terlouw Cor A.V. Avantri Bergambacht 15-nov-63
13 Harenberg Henk Eibergen 29-mei-63
14 Claereboudt Jan Lint (België) 25-sep-62
15 Horst van der Hennie A.V. OSS Volo Den Dungen 10-sep-62
16 Sonbeek van Cris Appeltern 29 apr-62
17 Boer de Siebolt Nijmegen 23-mrt-62
18 Barre Mohamed Geldrop 1-jul-61
19 Vulders Alex S.V. Fortuna '67 Sint-Oedenrode 29-mrt-61
20 Wijst van der Pim Loopgroep Wijbosch Schijndel 13-okt-60
21 Himst van der Pjotr Nijmegen 10-mei-60
22 Verhoef Ruud A.V. Ron Clarke Utrecht 10-apr-60
23 Gorissen Ton A.V. Pallas '67 Bernnekom 19-nov-59
24 Asseldonk van Wilko Eindhoven 25-jul-59
Mannen 60+
1 Gageldonk van Cees A.V. Spiridon Rijen 29-okt-57
2 Valks Henny A.V. Eindhoven Atletiek Eindhoven 17-aug-57
3 Hogentoren Wim Vught 24 jul 57
4 Knegt de Piet Rhoon 25-mrt-57
5 Kivits Gerard Loopgroep Rosmalen Rosmalen 16-dec-56
6 Wuestenenk Wim  N.O.P. Creil 23-jun-56
7 Weide van der Frank Uden 21-mei-56
8 Leest van Wim A.V. Groene Ster Hooge Zwaluwe 23-sep-55      
9 Toor van David A.V. Veteranen Nederland Appeltern 29 jan 53
10 Witlox Peter Haaren 21-okt-52
11 Oversteeg Jochem Grubbenvorst 4-feb-51
12 Hufkens Louis Grobbendonk (B) 3-mrt-50
Vrouwen t/m 49
1 Tax Lesley   Den Bosch 12-nov-88      
2 Bosch Justine Loopgroep Rosmalen Berlicum 9-dec-87
3 Midden van Mendy Alkmaar  24-mei-87
4 Josten Johanna Tegelen 19-nov-83
5 Bie De Sofie  Vorselaar (B) 28-apr-83
6 Beyer Marijke Tilburg 11-jul-79
7 Nijman Stefanie Lekkerkerk 17-feb-79
8 Heuvel van den Alice Barneveld 19-jun-75
9 Rombout-De Weerd Sabina Dordrecht  29-dec-74
10 Laat de-Young Brigitte A.V. Prins Hendrik Den Bosch 1-jan-74
11 Tillaar van den  Marjan  Aarle-Rixtel  15-feb-73
12 Laarhoven van Wally G.V.A.C.  Veldhoven  17-mrt-69
Vrouwen 50+
1 Toebosch  Jo  Loopgroep Rosmalen  Rosmalen  10-mrt-67
2 Kettenis Astrid Unitas Nieuwstadt 31-jan-67
3 Oijen van Inge S.V. Fortuna '67 Liempde 5-nov-66
4 Lange Janet A.V. Veteranen Nederland Almere 12-jul-64
5 Verbruggen  Gemma  A.V. Marvel  Boxtel   9-dec-63
6 Verhoeven Silvia  Achilles  Etten-Leur 29-sep-63
7 Weert van Marijke  A.V. Prins Hendrik  Schijndel   19-jan-62
8 Theunissen  Gertie  A.V. Eindhoven Atletiek  Eindhoven   18-nov-61
9 Dinther van Marnie Loopgroep Rosmalen Den Bosch 9-apr-60
10 Mous Tineke S.V. Fortuna '67 Sint-Oedenrode 22-sep-58
11 Veerdonk van de  Manon  A.V. Vet. Nederland  Appeltern  19-sep-58
12 Rindt Anne A.V. Eindhoven Atletiek Son en Breugel  28-jan-58
Estafettemarathon 2 personen 
1 Jac. Spijkers, Jeanette Linker  Sittard
2 Geert Wielens, Jeroen Rijkers  Fortuna ´67
3 Paul van Aarle, Aldwin Wijnveld  Rotterdam
4 Bart Vervloed, Gerwin Wessels  A.V. Cifla
5 Mario van Erp, Peter van Rooij
S.V. Fortuna '67
6 Marjolijn Bekkers, Jan-Bert Maas  S.V. Fortuna '67
7
Thijs Thielemans, Edward van Acht  
S.V. Fortuna '67
8 Huub van den Elzen, Peter Cras  Best
9 Mark Spierings, Gert-Jan Bijnen  Sint-Michielsgestel
10 Elles van de Vorst, Mieke de Lepper  Eindhoven
11 Jan van de Wetering, John van de Ven  Loopgroep Wijbosch
12 Jelle Mud, Rogier Renders Schijndel
Estafettemarathon 3 personen 
1 Jan Kusters, Rene van Leeuwen, Stefan van Leeuwen  S.V. Fortuna '67
2 Briek van Waes, Jos Blom, Els Scheepers Breda
3 Rinus van Dijck, nog onbekend, nog onbekend A.V. Eindhoven Atletiek
Estafettemarathon 4 personen 
1 Monique Cornelissen, René Schouten, Christian Eijkelhardt, Marjolijn Borghmans Sint-Oedenrode
2 Rachel Heijmans, Ingrid van Boxtel, Pieter Hulsen, Moniek van der Zanden Sint-Oedenrode
3 Qu de Veer, Toon Hurkens, Ton de Haan, Hanneke Willemen Den Bosch 
4 Geert-Jan Scholte, Rianne van der Voort, Mieke Hoffman, Arno Baars Loopgroep Rosmalen
5 Huub Konings, Helma van Leeuwen, Mieke Grooten, Peter van Gastel Loopgroep Rosmalen
6 Hans de Wit, Kitty Holzken, Robert van Griensveen, Mijntje Maas Loopgroep Rosmalen
7 Risja van Liempd, Leon van de Laar, Nathalie Lammerts, Tommy Holzken  Loopgroep Rosmalen
8 Netty schouten, Jeroen Vermeer, Christa Duk, Frank Hoohenraad Loopgroep Rosmalen
9 Marjon Kanters, Rein Tiemissen, Bianca Sprakel, Ted Strik Loopgroep Rosmalen
10 Rob Spierings, Marion van Beek, Dave Havermans, Wilma van Nistelrooij Loopgroep Rosmalen
11 Harriet van den Bergh, Wanda van Helvoort, Ilse van Heeswijk, Willie van den Bergh S.V. Fortuna '67
12 Anique van de Ven, Wim van Oorschot, Joep van Oorschot, Wilma van Oorschot S.V. Fortuna '67
13 De Bouwbroertjes, Jarno van Heeswijk, Frank Verstappen, Gert Jan van Kessel, Patrick Smulders Schijndel
14 Koen Langenhuijzen, Mart Hendriks, Thijs Heijms, Renske van der Burgt S.V. Fortuna '67
15 Francis, Giel en Wendy Mutsaarts, Rob Tulp Sint-Oedenrode
16 Piet van Schijndel, Ton Kanters, Rene Hakkens, Corbin Joosen Sint-Oedenrode
17 Alma Engelhart, Wim van Liempd, Henriette van der Doelen, Lia Hendriks Loopgroep Wijbosch
 Estafettemarathon 5 personen 
1 De Oldtimers, Peter Hellings, Tineke van Boxmeer, Isa van Heijningen, Theo van Erp, Frans Gezelle Meerburg   S.V. Fortuna '67
2 Dreamteam 2.0, Patrick Sanders, Marco Verbeek, Sanne van Lieshout, Irene van der Velden, Saskia Boonstoppel  S.V. Fortuna '67 
3 Maaike Willemsen, Midas van Veldhuizen, Nicole Vorderman, Patricia Catsburg, Nikki Wolff Naaldwijk
4 Nienke, Michiel, Kristine en Jorrit Nederveen, Linda Fleuren S.V. Fortuna '67
5 The Quick Five, Ingrid van Rijen, Antoinette van de Laar, Moniek Vijfvinkel, Pauline Krommenacker, Dionne van Zutphen
S.V. Fortuna '67
6 Hennie van Alebeek, Wendy van venrooij, Remco Rop, Pauline Snoeks, Toine van Erp S.V. Fortuna '67
7 De Rooise Bikkels, Arjen Schoondermark, Luc Minderhoud, André Olislagers, Martijn Martens, Richard van der Sanden S.V. Fortuna '67
8 Ingrid Aarts, Rosa Coppelmans, Leanne Kanters, Gonny van Zutven, Danielle Bruins
S.V. Fortuna '67
Estafettemarathon 6 personen 
1 Jolanda Wijnen, Melanie van Gelderen, Sandra Steenbeek, Maayke van de Berk, Marieke van Schijndel, Babet Frissen Sint-Oedenrode
2 Marieke Wagemakers, Nienke Visser, Annemarie van Genugten, Angelique en Anita Habraken, Jessica van Hamond  Sint-Oedenrode
3 De Kombi lopers, Henry Wijffelaars, Levi, Max, Frank en Peter Scheutjens, Rikie Huyberts  S.V. Fortuna ´67
4 SV Wij komen VerVoort, Fee, Willem, Nina, Luuk en Rene Vervoort, Lisette van der Kallen Sint-Oedenrode
5 Astrid Dillen, Erik Dillen, Mark Dillen, Carmen Dillen, Tpm Dillen, Manon Dillen S.V. Fortuna '67
6 Simon Lavrijssen, Loes Lavrijssen, Aukje Lavrijssen, Inge Lavrijssen, Bas Lavrijssen, Simon Lavrijssen jr. Sint-Oedenrode 
7 Conny, Robert, Dirk en Mark van den Biggelaar, John en Joep Welvaarts, S.V. Fortuna '67
8 VER HOEVEN we niet te lopen, Ilse Smits, Marieke Habraken, Ingrid, Karlien, Jennie en Renske Verhoeven, Sint-Oedenrode
9 Jorg van Kortenhof, Marlon de Haas, Igor Maas, Anita Verstijnen, Will Maas, Paul Wulterkens Best
10 Fast and the Future, Guus van Kessel, Timo Schoondermark, Ivar van der Sanden, Emma van Oijen, Tim Brouwers, Inge Timmermans S.V. Fortuna '67, jeugd
11 Marathonteam Van de Ven, Annemarie van de Wijdeven, Ester Buisman, Mariëlle van der Zanden, Erik Hoppenbrouwers, Suzan Witlox, Evonne van der Pol Sint-Oedenrode
12 Jolanda van den Elsen, Maudy Kapteins, Arlette Verhagen, Silvia Bijnen, Kitty Beekmans, Mark van den Helvoirt Sint-Oedenrode
13 Willy, Thomas, Lisan, Sharon en Sam van der Pol, Paul Vrijssen Sint-Oedenrode
14 Kim, Lenneke en Marieke Vervoort, Gale Broeke, Rosella Passier, Femke van de Loo Sint-Oedenrode
15 Rachel en Pim van der Pol, Anke en Roy Ketelaars, Lisanne van Berlo, Sjoerd Fransen Rotterdam
16 Tom Beekwilder, Jasmijn van der Putten, Frenk van der Voort, Bart Wijkmans, Lindy Wirken, Esther Schagen Den Bosch
17 Karin Dekkers, Joep Dekkers, Jan Muller, Ellen en Linda Carels, Milou van den Bosch Sint-Oedenrode
18 Steven Zwart, Daan van Kasteren, Troy van Peperstraten, Dennis Peeters, Vincent van Orsouw, Lisan van de Wijdeven Sint-Oedenrode
19 Marionne Kat, Judith Konings, Ingrid Beusekamp, Vera L'abee, Rachel Leuring, Antoine den Brok Rijen

Marathon shirt

Marathonshirt tbv website Custom

Bestellen van een shirt is niet neer mogelijk.
Er zijn nog enkele shirts in voorraad.

Om die te kopen, mail snel naar dit adres